![Η εικόνα ίσως περιέχει: 2 άτομα](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/11163905_848066468575189_9205613444387849992_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=0ABwMgX074IAX_4HD98&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=0f163b0d6f93fd135730a67e202aef24&oe=5E8104B8)
Εκδήλωση-συζήτηση για τις διατλαντικές συμφωνίες TTIP-CETA-TISA διοργανώθηκε από το ΠΑΔΟΠ (Παρατηρητήριο Διεθνών Οργανισμών και Παγκοσμιοποίησης), την ΕΣΒΕ (Εταιρία Συγγραφέων Β. Ελλάδας) και την Πρωτοβουλία STOP-TTIP-CETA-TISA, την Κυριακή 21 Ιουνίου 2015, στο πλαίσιο του 34ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Βιβλίου Θεσσαλονίκης, με ομιλητές τους Κώστα Νικολάου, Καθηγητή-Σύμβουλο ΕΑΠ, μέλος της Κίνησης 136 και Αλέξανδρο Γεωργόπουλο, Καθηγητή ΑΠΘ, μέλος της Οικολογικής Κίνησης Θεσσαλονίκης και συντονίστρια την Κατερίνα Λαλιώτη, εκπαιδευτικό - Σχολικό σύμβουλο.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.