![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgu_6eV90buoEJz0QgrApqAcGTv8ldS1NoFeMpxK53ljQzqN728DwCI5lzlR7omxVe70au6j14GzaI3j6vdMNiI-hEdfm2In_oWNM6na_4rG5v94tm9bp9r7etr05na7LmvFA6fyvh2OIs/s320/22528461_1454610757910253_2253661385352900235_n.jpg)
Συμμετείχαν ο Αλέξανδρος Γεωργόπουλος (Καθηγητής Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης ΑΠΘ), ο Ανδρέας Οικονόμου (Επίκ. Καθηγητής Ψυχολογίας Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.), ο Μιχάλης Τρεμόπουλος (Δικηγόρος, ΜΑ Κοινωνικής Οικολογίας, τ. Ευρωβουλευτής), ο Κώστας Μαριόγλου (τ. Πρόεδρος ΣΕ ΕΥΑΘ και μέλος της Κίνησης 136) και συντόνισε η Άσπα Παπαφιλίππου (Δρ Κοινωνιολογίας Συνεταιρισµών).
Καλωσόρισε η Άννα Τζάκου, βιντεοσκόπησε η Άννα Βαρελά και φωτογράφησε η Λητώ Αβραμίδου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.