![](https://external.fath7-1.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQCiythr8waU6ZAF&w=540&h=282&url=http%3A%2F%2Fmagnesianews.gr%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F09%2Fnero2.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQDk1EscWfTgTN22)
Η Κ136 συμμετείχε (Κ. Μαριόγλου και Κ. Νικολάου) διαμέσου τηλεδιάσκεψης με εισηγήσεις στο θέμα : «Η ανάπτυξη του κινήματος του νερού στη Θεσσαλονίκη. Η αναγκαιότητα δημοκρατίας στη διαχείριση του νερού – Η συνεργατική εναλλακτική», που πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής 19 Σεπτέμβρη 2014, στο Παυσίλυπο, στα πλαίσια των παράλληλων εκδηλώσεων της 14ης Οικολογικής Γιορτής Καρδίτσας που οργανώνει η ΟικόΣφαιρα Καρδίτσας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.