![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEivcjnEJEvPfyWgf1-CqaI60CJ-xyTgp-YHTjCxRSbICnnxlVBJd7i7HBk2RHAaZV6U6-UJWBwzZdHm5iD1JQ_S599sRwFnYUHxlmas1MHcT8dCaurVfxqE6Y2TXTO8zJEXUxV5MKbzUAM/s1600/logoripess.jpg)
Από την Ελλάδα υπογράφουν η ΠΡΩ.Σ.Κ.ΑΛ.Ο. - Πρωτοβουλία Συνεργασίας για την Κοινωνική και Αλληλέγγυα Οικονομία, ο Κοινωνικός Καταναλωτικός Συνεταιρισμός Θεσσαλονίκης "Βίος Coop", το Λαϊκό Πανεπιστήμιο Κοινωνικής Αλληλέγγυας Οικονομίας, η Κίνηση 136, ο συνεταιρισμός ΣυνΑλλοις, τα Agronea και το συνεργατικό δίκτυο "Αυτάρκεια". Η πρωτοβουλία ξεκίνησε από το RIPESS - Διηπειρωτικό Δίκτυο για την Προώθηση της Κοινωνικής Αλληλέγγυας Οικονομίας.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.