![Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.](https://scontent.fath7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/10173624_677718348943336_413322805144754813_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=z-jUSLtDVyQAX9o6apl&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=4787e6a1bbb407184a4294c04ed4fd08&oe=5E9074D8)
Στο πλαίσιο του τριήμερου εκδηλώσεων για τα 4 χρόνια του "Σχολείου", θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση με θέμα "Νερό: Εμπόρευμα ή Ελεύθερο κοινωνικό αγαθό; Οι προοπτικές διαχείρισης του", το Σάββατο 24 Μαϊου 2014 στις 19:00 στον Ελεύθερο Κοινωνικό Χώρο "Σχολείο", Βασ. Γεωργίου και Μπιζανίου γωνία.
Εισηγητές:Κ. Νικολάου (Κίνηση 136)
Π. Πολυζωίδης (Σωματείο ΕΥΑΘ)
Παρέμβαση από τους Water Warriors
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.